SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Pejton afer "Kujteses"
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
189938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Pejton afer "Kujteses".
Banesa eshte ne katin e 2 te banimit me siperfaqe prej 97m2 .
Banesa ka kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo
-wc dhe
-ballkon

Cmimi i qirase eshte 500euro plus shpenzimet

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email. omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »