SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
189943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet te Mati 1 afër shkollës Mileniumi i 3-të, ka 180m2 dhe ndodhet në 4 Ari truall.
Shtëpia ka gjithsej dy kate plus bodrumin gjithashtu posedon edhe pishinë, garazhë, verandë, grill, rezervuar uji, bunar, serrë dhe sistem sigurie me alarm.

| Çmimi i shtëpisë për shitje është 165000 euro.
| Çmimi i shtëpisë për qira është 700 euro.

Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »