SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt ekskluziv per zyra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
189951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt ekskluziv me qira për zyra. Kompani apo ambasada.
Kulla më e bukur dhe më e organizuar në zemër të Prishtinës. Hapësirë ku sheh panoramën më të bukur të kryeqytetit.
Secili kat i ndare me nga 50 metra, me te gjitha paisjet e duhura dhe moderne. Me siguri te larte, ngrohej qendrore nga Termokosi, parking etj.
Kontakt
049104 736
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »