SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te komuna e vjeter
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
189953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira (garsonjere) me cmim te volitshem dhe ne qender. Banesa eshte e mobiluar dhe ka te gjitha asetet per jetese. Gjindet ne katin e 5-te me ashensor. Na kontaktoni: 046 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »