SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira në Mat 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
189965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në rr.Muharrem Fejza në Mat 1
Banesa gjindet ne katin e dytë dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
*Depo (shpajz)
Banesa është e pa banuar më parë dhe mobilohet nga pronari

Çmimi 300 euro muaji

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »