SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Rruga. B
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
189980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira te Rruga. B. Banesa gjindet te rrethi siper barnatorev,Banesat e Royal-it dhe posedon

-Sallon Kuzhinë
-1 Dhom gjumi
-1 Banjo
-Koridor
-Terracë
-Nxemje qytetit-TermokosPostuar nëpërmjet celularit.
-Tel; +38345411447
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »