SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira në Mat 1 Rruga C
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
189997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në rrugën C te del postot Mat 1
Banesa gjindet në katin e pestë dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
*Shpajz
Plus garazhen

Banesa është e pa mobiluar (ka vetëm kuzhinën)
Çmimi 300 euro

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
e-mail: agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »