SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje ne sveqel podujev
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne sfeqel after vorezave (te vori i deshmorit Ali Ajeti) ka rruge katastrale eshte e asfalltuar deri te hyrja e vorezave pritet vazhdimi I rruges deri ne dumosh.Toka eshte ne emrin tim personal perkthimi bahet permes noterit ,toka eshte e punushme .Eshte e pershtatshme edhe per ndertimin e shtepis dhe mbjellje te sera toka ka uje per bunar .Toka eshte nje hektar ne dy parcella ne nje vend.!!!! Çmimi eshte 400 euro per Ari.!!! !!!!VËREJTJE TOKA SHITET KOMPLET NUK NDAHET!!!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ED
Prishtinë
044 338 919
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »