SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garosnjere me Qira ne Ulpiane, te Fontana - 180 Euro
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
190008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa (Garsoniere) me qira, në Ulpianë(te fontana), kati i 5 me lift Banesa ka 25m². Banesa ka dhomën së bashku me kuzhinë, koridorin, ballkonin dhe banjon. Është e mobiluar tërsishtë, me ngrohje qendrore me Termokos.
Çmimi i qiras është 180€ me shpenzime(ngrohja qendrore, uji dhe mbeturinat ) përveq rrymës të cilën e paguan qiramarrësi.

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER & WhatsApp
+38649557227 VIBER
+37745557227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »