SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m2 me qira ne Qender.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:30
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen Dodona te 4 Llullat.
Banesa ndodhet ne katin e 10-të dhe eshte teresisht e mobiluar.
Banesa ndodhet ne objektin e ri te kompanise “Uni-Project” I cili eshte I ndertuar me standarde te larta perfshire hapsirat e perbashketa te objektit, ashensori, siguria, mirmbajtja etj.
Banesa ka kete renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhine
| 2 Dhoma te fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »