SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtëpi në lagjen Marigona Residence.
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
522 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
190017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtëpi në lagjen Marigona Residence.
Shtëpitë gjenden në lagjen Marigona Residence, janë tërësisht të mobiluara, njëra prej shtëpive është e lëshuar me qira dhe kanë një investim ekstra nga standardi i vetë lagjes, investim ky i cili për secilën shtëpi përfshin: Ndriqimi në oborr, Bunar, Pllakat e oborrit extra, Sistem të ujitjes, Alarm dhe kamera, Dritare në koridor, Lartësia e podrudit, Dritarja e madhe me terase në podrum, Banjo e madhe ne podrum me rryme për saunë, Hyrja nga oborri për në podrum, Pllakat masive mes kateve, Extra instalim elektrik, Extra pllaka nëpër banjo, Tri dritare në kulm me hapje me dirixhues dhe roletne, Filteri i ujit, Fshisë qendrore, Perdet kundër insekteve, Roletne, Dritare te trefishta për izolim, Shkallët e me dru bungu, 44 metra katrorë podrum extra.
**Përshkrimi I njërës shtëpi (për arsye se të dy shtëpitë kanë sipërfaqe të njejtë)
Shtëpia ka gjithsej 261m2 ku përshihet tipi i shtëpisë 174m2 + podrumi 87m2. Gjithsej për shitje 2 shtëpitë posedojnë 522m2 ku përshihen 2 shtëpi me nga 174m2 banim si dhe me nga 87m2 podrum.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Bodrumi 87m2
1 Hapësirë që mund të shfrytëzohet si depo ose si dhomë ndenje verore
1 Dhomë me qasje nga oborri ku janë pajisjet e ngrohjes qëndrore, thithëses qëndrore etj.
1 Banjo
1 Utility

- Përdhesa 87m2:
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Koridor
1 Terasë

- Kati i I-rë 87m2:
3 Dhoma gjumi (një master bedroom)
2 Banjo
1 Ballkon

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »