SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen Veterrnik
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
6
Madhësia :
750 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 750m2 që përbëhet nga tri katëve (B+P+2). Në bodrum ka një kuzhinë një dhomë për fitnes, në dhomë për garderobë, dhe një dhome për nxemje qëndrore. Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një biblotekë, banjo/wc dhe garazhë. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, secila prej tyre posedon banjon private me dushë dhe një dhomë për garderobë. Në katin e dytë janë dy dhoma gjumi, një banjo e madhe, një teraca 90m2 me një pamje fantastike që mundet të shfrytëzohet për ndeja të ndryshme. Shtëpia posedon klimatizim, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 2 ari oborr, e mobiluar në mënyrë moderrne!.. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr. tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »