SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 350m2 në shitje në Matiqan.
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
190025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Matiqan, ndodhet në 5 ari truall dhe ka gjithsej 2 kate plus bodrumin dhe terasën.
Shtëpia ka ngrohje qëndrore me dru dhe pelet, termo dhe hidro izolim, instalime per panele solare, dyer dhe dritare të kualitetit të lartë 4 sezonale, roleta alumini me telekomandim, sistem alarmi per siguri, garazhë etj.

Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon të madhë
| Kuzhinë
| 5 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom me banjo dhe garderobier)
| 2 Banjo
| 1 WC
| Lavanderi
| Bodrum me Kuzhinë Verore
| 1 Terasë e madhe
| 2 Ballkona
| 1 Garazhë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »