SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 118m² në Prishtinë Rruga B | M1
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 118m² në Prishtinë, Mati 1 Rruga B, kati V-të.
Banesa posedon:
3. dhoma të fjetjes
1. sallon me kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo
1. wc
1. shpajz (depo)
1. ballkon
Objekti banesor eshte ndertim i ri ne një ambient të pastert dhe te qetë.
Me një arkitektur dhe ndertimi mjaft moderne dhe shume cilsor.
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion, kontrata te noteri.
Çmimi: 850€/m²

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »