SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Toka ne Magj.Ferizaj Prishtine)237/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:12
ID e produktit :
190037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Magjistralen Ferizaj Prishtine (Perball Ulpit):

Toka ka 70.62 ari dhe mundet te ndahet nga 35.31 ari.

Toka eshte 100 metra rreth rruges kryesore.

Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »