SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese shitje te 4 llullat
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te 4 llullat
Banesa eshte ne katin e 3 me siperfaqe prej 65m2 dhe ka kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 68.000euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email: omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »