SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane te Oficerat
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
190040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje ne Ulpiane te Oficerat, kati i dyte, me siperfaqe 66.5m2 ne dokumente, ka kete renditje:

-dhome dite
-kuzhine te vecante
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-wc dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 90.000 euro.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »