SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 94m2 ne lagjjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:47
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
190041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 94m2 ne lagjjen Mati 1 te Shkolla Pavarsia.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-2 Dhoma gjumi
-2 Ballkona
-Banjo me jakuzzi
-Wc
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »