SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 70m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
190043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 70m2 me qira ne lagjjen Ulpiana perball INTEREX-it.
Banesa ndodhet ne nje lokacion te favorshem per ushtrimin e veprimtaris tuaj e sidomos Barnatore.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedon:
-3 njesi punuese
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »