SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 155m2 ne Tokbashqe
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
155 m²
ID e produktit :
190044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 155m2 kati perdhese, ne Tokbashqe afer shkolles se mesme Gjin Gazulli, perballe fushave te tenisit. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete perberje:
- 3 dhoma gjumi,
- sallon kuzhine
- 2 banjo
- shpajz
- terase

Qmimi eshte 110.000 euro.

Agjensioni Dion
(+383) 044 293 881 (viber)
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »