SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Restauranti ne Jezerc)394/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Restauranti ne Jezerc i gatshem per pune:

Restauranti ka 3 dhoma gjumi dhe sallen poshte.

Restauranti ka 25 ari oborr dhe eshte i gatshem.

Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »