SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 28m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
190047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 28m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit afer ish Restaurant Davidof.
Lokali ndodhet ne katin perdhese ne nje zone mjafte te pershtatshme dhe te frekuentuar e cila do te ishte ideale per te zhvilluar biznesin tuaj , gjithashtu lokali posedon edhe banjo.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »