SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese te mobiluar per 1 muaj diku ne qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Pishinë, Ballkon
ID e produktit :
190051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Persh.

Kerkoj banese te mobiluar vetem per 1 muaj (fillimi 30 Prill), diku ne qender.

Neve jemi 2 ( ndoshta 3) persona. Me rendesi eshte qe pronari t'jete korrekt dhe banesa e sigurt.

Nese dikush ka, ose njef dike qe mund t‘kete, me shkruani ketu: mct_dls@hotmail.com

Flm.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »