SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH265
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
190053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Nic e shtrire ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 300m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine me tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, nje wc, garazhe dhe nenkulmin e rregulluar si dhome. Shtepia shitet me cmim prej 350.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »