SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
190056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Aktash.Banesa gjendet ne Aktash tek Extrem Pizza. Gjindet ne katin 5te dhe posedon kushte shume te mira, ka 3 dhoma,kuzhinen,banjo, ashensor, nxemje qendrore, etj.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »