SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hotel ne Shadervan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '13
ID e produktit :
19006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hotelin ne qender te Prizrenit, lagja Shadervan.Hoteli me siperfaqe 230 m2.

Posedon 7 dhoma te cilat jane te mobiluara dhe secila e ka banjon e vet, kuzhine dhe recepsion i cili mund te shfrytezohet edhe si lokal.

E ka te shperndar sistemin e nxehmjes qendrore ne te gjithe objektin,ka dy ballkon dhe nje terrase me siperfaqe 30m2.
Informata rreth publikuesit
Nue
Prizren
045215999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »