SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 40 m2 ne Ulpiane!DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
190060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 40 m2 ne Ulpiane.Banesa eshte 2,5 dhomeshe, ne Ulpiane prapa zyrave te AAK, kati 4.Nuk ka nxemje qendrore, qiraja 230 euro ne muaj, pervec qirase paguhet edhe per uje dhe mbeturina, avans-garance 150 euro, perparesi femrat, leshohet me se shumti 1 vit, me mundesi vazhdimi.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »