SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qira te banesat e Standardit, bregu i Diellit 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banese ne bregun e diellit banesat e ndertuara nga firma Standard kompleksi Dafina. Banesa ka siperfaqe prej 54m²

Posedon:

» dhome gjumi
» sallon
» kuzhine
» shpajz
» banjo
» teras 40 m2

komplet e mobiluar si ne foto.

Uje te nxehte 24 ore, (" pa bojler" - pasi uji i nxehte sigurohet nga kompania Standard dhe pagesa behet varesisht prej shpenzimit ne kubik) sistemi i ngrohjes me kallda te perbashket, mundesia e qasjes ne rrjetin Ipko si dhe Kujtesa.
Shpenzime minimale ndaj Ked-s.
Banesa leshohet vetem per familjar nga data 1 maj.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »