SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DARDANIA COAST -Kompleks i standarteve Europiane
Çmimi :
€143,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
190069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vilat e bashkengjitura me 2 hyrje, te cila ndodhet ne vijen e pare te projektit, vetem 140 m larg bregut te detit. Kjo vile perbehet nga 2 njesi, ne siperfaqe Totale 111.6 m² - 113 m²
Vila ka ne katin perdhe ambientin e dites se bashku me kuzhinen + tualet dhe ne katin e dyte 2 dhoma gjumi + tualet.
Ne cmimin Total perfshihet FALAS parcela ( pjesa e oborrit qe rrethon vilen ) + nje post parkimi. Na kontaktoni per me shume informacion
Informata rreth publikuesit
CPM
Prishtinë
+355 694050025
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »