SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 330m2 me qira te Rr.B !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
190070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 330m2 me qira te Rr.B.
Perveq hapsires 330m2 lokali posedon edhe teras 140m2.
Lokali ndodhet ne rendin e dyte te rruges "B" ne katin e I-re.
Hapsira Afariste eshte e hapur dhe posedon te gjitha kushtet e nevojshme per te ushtruar biznesin tuaj.
Çmimi: 5.5 € m2
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »