SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender afer Komunes
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne qender afer Komunes, ajo ka siperfaqe prej 115² eshte ne katin e 9-te me lift funkcional dhe posedon kushte te mira per te jetuar.

Renditja si vijon:

» Sallon me kuzhine
» 3 dhoma te fjetjes
» dy banjo
» dy ballkona
» koridor

Banesa eshte me nxemje qendrore.
Cmimi i qirase 400/euro dhe leshohet vetem per familjar.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »