SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Trojet ne Bernic e Eperme - Kodi 1136
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '19
Madhësia :
39500 m²
ID e produktit :
190073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Bardhosh - Kodi 1136

Lokacioni: Bernic e Eperme

Siperfaqe:

- 30 Ari
- 9.5 Ari

Posedon:

- Infrastruktur
- Leje Ndertimit
- Toka gjindet rruges per te Restorant Contry House
- Ndermjet parcelave 30 ari dhe 9.50 ari gjindet rruga
- Toka shitet dhe me ndarje

Çmimi €7000 Ari per Parcelen 9.5 Ari
Çmimi €6000 Ari per Parcelen 30 Ari

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »