SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LËSHOHET KATI I PARË I SHTËPISË DRAGODAN/ARBËRI
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet kati i parë i shtëpisë në Dragodan/Arbëri perballë Rezidencës Kineze apo afër Ambasadës Gjermane

Kati me 110m2 ka këtë renditje

Sallon kuzhinë, terasa + 3 dhoma gjumi + banjo + koridor të madh

Kati është i renovuar plotësisht dhe shtëpia ka hyrjet e veqanta

Shtëpia ka nxemje qëndrore

Parking privat

çmimi: 700€ ( i diskutushëm)

Kontakti : +383 44 768 176
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+38344768176
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »