SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne bregun e diellit te xhambazt
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne bregun e diellit te xhambazt, afer kolegjit iIiria, rruga hilmi rakovica. Banesa gjendet ne katin e 2-te ka siperfaqe prej 90m² dhe eshte e mobiluar.

Posedon:

» Sallon em kuzhine
» 2 dhoma gjumi
» banjo
» koridor
» ballkon

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »