SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA TE ULPIAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë,kati I dytë(II),sipërfaqja:65m2
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon
Çmimi:Me marrëveshje
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »