SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET# objketi afarsit/banesor në QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
1910 m²
ID e produktit :
190084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪️#SHITET#objekti afarist/banesor në qendër të Prishtines, afer sheshit” Skenderbeu” me siperfaqe (1910m2)▪️Lokale aferiste 300m/2; Bodrum 260m/2;Banim 1200/m2 ( tri nivele i ka nga 270 /m2 banim,me 7 banesa, dhe nji banesë në nënkulm me 120m/2),parking para objektit 80m2, si dhe trotuar rreth objektit 70m/2.Total siperfaqe Bruto 1910m/2▪️Objektii ka një pozitë mjaftë të mirë për banim dhe për zhvilliimin e veprimtarive të ndryshme Qmimi i volitshum +38345653447Facebook: Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »