SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#objekti afarist me sip 6000m2 /Sllatin
Çmimi :
€1,600,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
6000 m²
ID e produktit :
190085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪️#SHITET#Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2, Ne kuader te ketij objekti ka 500/m2 lokale afariste administrat ne dy nivele ku ne te ka nxemje qendrore si dhe sistem te ftohjes gjithashu qendrore.
▪️Ka depo me siperfaqe 6000m /2, naltesia e depo eshte 6 m.e punuar me standarde Europiane.
▪️Ka hapsir Frigoriferi me sip 300m/2 per rujtje te pemeve por edhe te produkteve tjeta.
Hapsir ( oborr) ka 6000m/2, ne kete siperfaqe kemi te ngritur nji pemishte me te gjitha llojet e pemeve siperfaqja eshte 20 ari▪️.
Eshte e pershatshme te pemet te ndertohet edhe objekt i banimit.
▪️Objekti eshte me leje ndertimi dhe me pronar te definuar.
Objekti eshte ne Hipotek bankare, mirpo ajo rregullohet pa problem , se nuk kemi kurfar problemi finansiar me bank opa shtet.▪️
Lokacioni eshte ne skaj te magjistrales Prishtine-Tirane( afer Aeroportit) ne Fshatin Sllatin e madhe, Fushekosove.
▪️Qmimi 1.600.000€.Per pages ne kesh.
Ka mudesi edhe nji pjes me kompenzim ndertim te nji depo ne Siprfaqe 2000/m2 , ne nji lokacion tjeter.etj 
➖QMIMI NEGOCIOHET +38345653447Facebook:Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Sllatinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »