SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira shtepia 950m2 ne Bardhosh !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
950 m²
ID e produktit :
190091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira shtepia 950m2 ne Bardhosh.Shtepia eshte 5 kateshe dhe ka 22 dhoma.Cdo kat ka sallonin dhe nga 2 banjo.Shtepia ka lokal 110m2 dhe garazhat(secili kat ka garazhat e veta).Shtepia eshte e pershtatshme per ordinance,kompani te ndryshme dhe per veprimtari te ndryshme.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »