SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në Qendër
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në Qendër te USAID afër shkolles Meto Bajraktari
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy Dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim
Cmimi 300 euro
Code 9021
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »