SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
TOKA NE SHITJE đź“Ś
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
480 m²
ID e produktit :
190094
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
TOKA NE SHITJE đź“Ś

a.p. "L I S I" ofron #Token në shitje me sipërfaqe prej ~4.8 Ari, e cila gjindet në Lagjen #Gjinaj (në rrugën Kryesore për Kolovicë).

Cmimi 260.000 Euro
(pranohet kompenzim deri në 50% e shumës, banesë me 2 ose 3 dhoma të gjumit në rrethinën e Qendrës)

per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409

Agjencioni ka në menaxhim pronën. 📝
Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »