SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në lagjen Mati 1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
190096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në lagjen Mati 1 te objekti i Super Vives
Banesa është komplet e mobiluar extra dhe njëra dhomë gjumi mobilohet sipas kerkesës
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Koridor
*Garazh
Ndertesa posedon 2 lifta, ujë dhe energji elektrike 24H
Cmimi 450 euro
Code 9022
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »