SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin në shitje në lagjen Bregu i Diellit 60m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
190101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ne shitje Lokali 60 m2 te Banesat e bardha(Bregu i Dillit 2)
Lokali ka pozite shume te pershtatshme dhe mund te perdoret [per qdo lloj veprimtarie.
Lokali gjendet ne Obijektin 18' Afer Shkolles Fillore Iliria/ Dokumentacion i irregullit/.// qmimi i diskutushem
Code 9023
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »