SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Bregun e Diellit, te Famisi - 300 Euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
190102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira Bregu i Diellit, te Famisi, banesa eshte e mobiluar ne gjendje shume te mire ndertese e re. Banesa gjendet ne katin e 5 –te dhe ka 72 m2 .

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro + Depoziti ( i pa diskutueshem)

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744 557 227 VIBER & Whatsapp
+38649 557 227 VIBER
+37745 557 227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »