SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija Moderne ne lagjen Mati 2 680m2
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
680 m²
ID e produktit :
190104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Prishtinë ne lagjen mati 2 afer kolegjit Milenium, siperfaqja 680m2 është e ndertuar nga KOMPANIA NDERTIMORE BANESORE. Eshtë e ndertuar ne 6.10,ari TOKË, i ka Dy rrugë hyrse, nga para shpisë, edhe nga prapa shpisë, POR SHTEPIA nuk hetojet kah eshte para kah eshte prapa, Ne dy anet duket ballorja si me kon perpara shpija.1- Ka Murin rrethues.2- Dyert AUTOMATIKE per me hy ne parking para Shtepie.3-Garazhë me qasje te hyrjes ne Shtepi nga Garazha.4- Hyrje nga dy rrugë.5- Oborr super te mir me gjelbrim6- Vaditje automatike te barit dhe pishave.7-Bunar te shpuar te veqant vetem per vaditje.8-Ka Sigurim me kamerat vezhguese per oborr, plus senzorat neper dyer e dritare.9-Ka ogjakun e veqant vetem per KAMINA, ku jan ne tri kate tre Kamina.10-Ka nje AKUARIUM te MADH TRANSPARENT ku ndan AKUARIUMI, Sallonin nga Koridori.11- Ka Podrum te ndar ne dy PJESË te veqanta.12- Ka Nxemjen qendrore me PELET.13- Ka nje SUPER SAUNË HARVIA.14- Perveq 4, terasave te Dhomave, ka edhe 3, TERASA te MËDHAJA: 1, Teras e MADHE n,perdhese para PARKUT-Gjelbrimit, 1,Teras e MADHE ne anen e perparme te shtepise, dhe 1,Teras super e madhe MAS LARTI mbi SHTEPI !!!!15- Ka 4,banjo plus nje TUSH-Kabinë ne dhomen e Saunës.Gjithsejt ka PARKING brenda OBORRIT per 5,automjete + 1,ne garazhë.Çmimi: 290.000 € apo 426 € m2. numri kontaktues 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »