SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt ekskluziv per Ambasada
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
190108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt ekskluziv me qira, per korporata të mëdha, kompani prestigjioze, ambasada.
Kulla më e bukur dhe më e organizuar në zemër të Prishtinës. Hapësirë ku sheh panoramën më të bukur të kryeqytetit.
Kontakt
049104 736
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »