SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt ekskluziv me qira në hyrje të Pejës,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
190109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti posedon tri kate hapësirë afariste me nga 600 metra, bodruim 500 metra dhe parking për 40 vetura.
Në rrugën kryesore, në pozicionin më të mirë 5 minuta nga qyteti i Pejës, në magjistralen kryesore Pejë-Prishtinë.
Objekti posedon trafo të veten të rrymës dhe është i ndërtuar sipas standardeve më të larta.
Kontakt: 049 104 736
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »