SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Fshatin Prugovc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
190113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Fshatin Prugovc ,10 km, nga Prishtina, Trualli gjendet ne rrugen kryesore qe lidhet me magjistralen Prishtine Podujeve dhe Millosheve.
Trualli ka 1 hektar toke, eshte shume e pershtatshme per banim dhe veprimtari biznesore, posedon infrastrukturen e nevojshme( rrymen , ujin,kanalizimin ),
Kontakt: 049 104 736
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Posta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »