SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m² për qira në lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
70m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në rrugën Ndue Perlleshi, një zonë shumë e qetë banimi, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e pestë (5) të banimit, ka hapësirë prej 70m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë, posedon dhe ngrohje qendrore.

Çmimi: 250€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »