SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE DRAGODAN
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA NE DRAGODAN

• Dragodan te banesat e tregtisë
• Banesë e mobilume
• Kati 5
• 87m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

Çmimi 350 euro (Depoziti i obliguar)

Lëshoje banesë me qera ne Dragodan te Komuna banesa është e mobilume dhe ka pamje nga Perëndimi rruga kryesore, banesa posedon këtë renditje: Sallon me kuzhine, ballkon, Dy dhoma te gjumit (njëra dhomë e gjumit nuk është e mobilume), Banjo, Depo.

Afër banesës ka parking te mjaftueshëm, çerdhe, lift 24, banesa lëshohet për afat te gjate.


#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni mb

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:tel 045 688 151 WhatsApp

e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Agjensioni mb”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »