SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190127
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ne mat 1 afër super vives.
Banesa gjindet ne katin e Tretë dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa është e pa mobiluar ka vetëm kuzhinën
Çmimi 200 euro /muaji

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »